rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.

Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Przewodnik po świątecznych i sylwestrowych wydarzeniach w mieście

W najbliższy piątek, 6 grudnia odbędzie się inauguracja sezonu świątecznego w mieście – zapraszamy na godzinę 17.00 na spotkanie przy choince obok dworca PKP. Nie będzie to jedyne świąteczne wydarzenie adresowane do mieszkańców. Zachęcamy do zapoznania się z propozycjami oraz do udziału.
 

 

 
ŚWIĄTECZNE SPOTKANIE PRZY CHOINCE
Prezydent miasta zaprasza mieszkańców do wspólnego rozbudzania świątecznej atmosfery w trakcie spotkania przy miejskiej choince znajdującej się na skwerze przed dworcem PKP.
Spotkanie odbędzie się 6 grudnia o godzinie 17.00. Rozpocznie się symbolicznym zapaleniem światełek na choince. Będzie okazja do składania życzeń, wspólnego kolędowania i świątecznych zdjęć przy podświetlanych dekoracjach. Będzie też można spotkać Mikołaja. Nie zabraknie upominków i symbolicznego świątecznego poczęstunku.
 
WSPÓLNE DEKOROWANIE CHOINKI
6 grudnia w holu Miejskiego Centrum Kultury stanie pachnąca lasem choinka, która będzie wspólnie dekorowana przez mieszkańców. Zapraszamy do zawieszenia na choince własnoręcznie przygotowanych ozdób.
 
WIOSKA ŚW. MIKOŁAJA
W sali lustrzanej Miejskiego Centrum Kultury zaaranżowana została wioska św. Mikołaja. Zachęcamy do odwiedzania i wykonywania pamiątkowych zdjęć (zapraszamy z własnymi aparatami).
 
ŚWIĄTECZNY SPEKTAKL
Miejskie Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej oraz Studnio Teatralne Moniki Wójtowicz serdecznie zapraszają na świąteczną niespodziankę - spektakl „MRÓWKI”, w którym wystąpią dzieci ze Studia Teatralnego Moniki Wójtowicz. Spektakl odbędzie się 11 grudnia w sali widowiskowej (godz. 11.00 - dla przedszkoli i szkół podstawowych, godz. 17.00 - PREMIERA spektaklu). Zapisy i rezerwacja wejściówek w Impresariacie Artystycznym MCK, tel. 41 25 31 482 wew. 108, tel. kom. 500 199 710.
 
JARMARK BOŻONARODZENIOWY
15 grudnia w godz. 10.00 - 18.00 w Miejskim Centrum Kultury odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy, na którym będzie można znaleźć i nabyć wyjątkowe ozdoby choinkowe, stroiki, kartki, bibeloty świąteczne i wiele różnych rzeczy związanych ze Świętami Bożego Narodzenia.
 
ŚWIĄTECZNA GALA ART DANCE
18 grudnia w MCK odbędzie się Świąteczna Gala Art Dance. Zapraszamy do sali widowiskowej na godzinę 18.00 - wstęp jest bezpłatny.
 
SYLWESTROWE PROPOZYCJE
Zapraszamy do MCK na koncert sylwestrowy pod tytułem „Pół żartem, pół serio”, z najpiękniejszymi pieśniami operetkowymi oraz przebojami światowych musicali. Koncert rozpocznie się o godzinie 22.30, a zakończy około godziny 1.00 w Nowy Rok. Bilety dostępne są w Impresariacie Artystycznym MCK (tel. 500 199 710). Na gości czekać będzie także lampka szampana i poczęstunek. Szczegóły na temat koncertu znaleźć można TUTAJ.
 
Zapraszamy również na Sylwestra z DJ na placu Staffa. Impreza rozpocznie się o godzinie 23.00. O północy odbędzie się pokaz fajerwerków.
 
NOWA WYSTAWA Z MIKOŁAJKOWYM AKCENTEM
Nowe propozycje przygotowało również Muzeum Orła Białego. 6 grudnia o godz. 11.00 w Muzeum odbędzie się otwarcie wystawy „Nowości w zbiorach 2018-2019”. Na wystawie prezentowane będą eksponaty przekazane przez darczyńców lub pozyskane przez Muzeum w inny sposób. Ze względu na datę wydarzenia spodziewana jest... wizyta św. Mikołaja.
 
NA SPORTOWO
W okresie przedświątecznym zapraszamy także do obiektów Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji:
- 7 grudnia w hali sportowej odbędzie się Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej, organizowany przez MKS;
- 8 grudnia 2019 na hali sportowej zaplanowano Halowy Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Kobiet, organizowany przez Cichą Sławę Eska Skarżysko;
- 13 grudnia 2019 na pływalni odbędzie się Mikołajkowy Turniej Pływacki dla szkół podstawowych;
- 14 grudnia 2019 zapraszamy na I Halowy Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej dla chłopcówz rocznika 2010 (w turniej udział wezmą: MKS Polonia Warszawa, Radomiak Radom, Broń Radom, Juventa Starachowice, Star Starachowice, Korona Kielce, PAS Skarżysko, Celsium Skarżysko);
- 15 grudnia 2019 odbędzie się Świąteczny Turniej Piłki Siatkowej Kobiet, organizowany przez Dana Gameb UKS Relaks Skarżysko;
- w styczniu na basenie odbędzie się Noworoczny Maraton Aqua Aerobic (o szczegółach będziemy informowali).

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.