Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Doradcy metodyczni otrzymali powierzenia

15 listopada podczas konferencji regionalnej pt. „Doradztwo metodyczne - wyzwania i szanse w doskonaleniu zawodowym nauczycieli”, która miała miejsce w Centrum Edukacyjnym w Wólce Milanowskiej grupa nauczycieli otrzymała od Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty powierzenia zadań doradcy metodycznego. Wśród nich znalazły się dwie skarżyskie nauczycielki: Renata Pela i Anna Wójcik.

 

Renata Pela jest nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej w Zespole Placówek Oświatowych (Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orła Białego), zaś Anna Wójcik – nauczycielem matematyki z I Liceum Ogólnokształcącym im. Juliusza Słowackiego.
 
Rok szkolny 2019/2020 jest rokiem, w którym w Polsce rozpoczyna się wdrażanie Krajowego Programu Doskonalenia Nauczycieli opracowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Celem programu jest odbudowa doradztwa metodycznego jako głównego elementu doskonalenia nauczycieli.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.