Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Hala targowa po remoncie

Zakończył się remont hali na Targowisku Miejskim na Dolnej Kamiennej. Wkrótce sprzedawcy ponownie będą mogli rozpocząć pracę.

 

 

 

 

 

 

 

Remont przeszło wnętrze hali: odnowione zostały pomieszczenia sanitarne i stoiska handlowe, stoły zostały pokryte blachą nierdzewną, pojawiły się nowe wentylatory sufitowe i żaluzje wewnętrzne. Część prac prowadzona była też na zewnątrz budynku: wyremontowany został podest wejściowy do hali, a także wymieniono rynny dachowe.
 
- Dzięki temu remontowi sprzedawcy będą mogli pracować, a mieszkańcy robić zakupy w normalnych warunkach. Jak to wyglądało przed remontem wszyscy dokładnie pamiętamy. Nie jest to nasze ostatnie słowo, ponieważ mamy na względzie dalsze, sukcesywne remonty placu targowego. O szczegółach będziemy informowali, proszę jednak o jeszcze odrobinę cierpliwości w tym zakresie – mówi prezydent Skarżyska-Kamiennej, Konrad Krönig.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.