Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Poznaj narzędzia cyfrowe, które rozwiną Twoją firmę – bezpłatne szkolenie Boost with Facebook dla przedsiębiorców

Facebook kontynuuje cykl autorskich szkoleń Boost with Facebook dedykowanych wspieraniu rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw. Przedsiębiorcy ze Skarżyska-Kamiennej zapraszani są do udziału w szkoleniu, które odbędzie się 22 października w Ostrowcu Świętokrzyskim. Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Partnerem wydarzenia jest miasto Skarżysko-Kamienna.
 
Dotychczas w Polsce odbyło się 7 podobnych szkoleń, realizowanych w największych aglomeracjach. Tym razem firma postawiła na mniejsze miasta. Jednym z pierwszych będzie miasto w naszym regionie - Ostrowiec Świętokrzyski.
 
Boost with Facebook to cykl bezpłatnych szkoleń, które mają pomóc przedsiębiorcom w rozwoju firmy. W czasie wydarzenia uczestnicy poznają najbardziej efektywne metody wykorzystania narzędzi oferowanych na Facebooku i Instagramie. Swoją wiedzą podzielą się zarówno przedstawiciele Facebooka, jak i sami przedsiębiorcy, którzy już dziś z powodzeniem wykorzystują obie platformy do celów marketingowych.
 
Szkolenie przeznaczone jest dla mikroprzedsiębiorców, właścicieli i pracowników małych oraz średnich firm z regionu świętokrzyskiego.
 
Więcej informacji na temat programu szkolenia oraz zapisów można uzyskać TUTAJ oraz pod adresem e-mail.: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
 
Partnerami szkolenia są: miasto Skarżysko-Kamienna, Urząd Miasta w Ostrowcu Świętokrzyskim, Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim oraz Staropolska Izba Handlowa w Kielcach.
 

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.