Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Ogólnopolska Karta Seniora – zachęcamy przedsiębiorców do współpracy

Przypominamy, że Skarżysko-Kamienna przystąpiło do programu Ogólnopolska Karta Seniora, dzięki czemu starsi mieszkańcy miasta mogą w naszym urzędzie składać wnioski o bezpłatne wydanie Karty, a następnie korzystać z szeregu zniżek u licznych partnerów programu. Prezydent miasta zachęca do włączenia się w program również lokalnych przedsiębiorców.
 
Porozumienie w sprawie przystąpienia Skarżyska-Kamiennej do programu Ogólnopolska Karta Seniora podpisane zostało przez prezydenta miasta, Konrada Kröniga w trakcie IV Międzynarodowych Senioraliów, odbywających się 19 września w Krakowie. Nasze miasto dołączyło tym samym do grona miast partnerskich programu. Dzięki temu mieszkańcy Skarżyska po ukończeniu 60 roku życia mogą bezpłatne wyrobić Ogólnopolską Kartę Seniora, a następnie korzystać z szeregu ulg i zniżek na terenie całego kraju (m.in. w instytucjach kultury, w sanatoriach, uzdrowiskach, gabinetach rehabilitacyjnych).
 
- Zachęcam lokalnych przedsiębiorców do włączania się w ten ogólnopolski program. Oferując rabaty, przyczyniacie się Państwo do większej aktywności seniorów, a jednocześnie dbacie o pozytywny wizerunek waszej firmy i jej rozpoznawalność wśród seniorów – zwraca się do firm z terenu miasta prezydent Konrad Krönig.
 
Szczegółowe informacje udzielane są w Referacie Zdrowia Urzędu Miasta (pok. 09, tel. 41 25 20 118).
 

 

 

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.