Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Przestrzeń dla stawiających pierwsze kroki w biznesie - otwarcie Skarżyskiego Inkubatora Przedsiębiorczości

Jednym z wydarzeń w ramach IV Międzynarodowego Forum Inwestycyjnego w Skarżysku-Kamiennej było uroczyste otwarcie Skarżyskiego Inkubatora Przedsiębiorczości. – Stworzenie tego Inkubatora to kolejny krok, który czynimy w kierunku rozwoju przedsiębiorczości – podkreślał prezydent miasta, Konrad Krönig.

 

 

 

 

Inkubator Przedsiębiorczości został stworzony w siedzibie Centrum Obsługi Inwestora (przy ulicy Legionów 122D) w ramach projektu Skarżyska Strefa Kreatywnego Biznesu, na który COI pozyskało dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego. Pomieszczenia zostały wyremontowane i obecnie znajdują się w nich wyposażone biura, sala konferencyjna i zaplecze socjalne.
 
Inkubator stworzony został z myślą o startupach – stawiający swoje pierwsze kroki w biznesie będą mogli rozwijać swoją działalność w Inkubatorze bez ponoszenia przez pierwszy rok kosztów za wynajem biura.
 
Uroczyste otwarcie Inkubatora odbywało się w sobotę, 28 września w gronie gości Międzynarodowego Forum Inwestycyjnego.
 
- Stworzenie Inkubatora Przedsiębiorczości to kolejny krok, który czynimy w kierunku rozwoju przedsiębiorczości – mówił prezydent miasta, Konrad Krönig.
 
W czasie spotkania prezydent miasta, jego zastępca Andrzej Brzeziński oraz Sławomir Ciaś, dyrektor Centrum Obsługi Inwestora przedstawili dalsze plany z myślą o lokalnych przedsiębiorcach.
 
- Od kilku miesięcy rozmawiamy o stworzeniu przestrzeni coworkingowej – mówił zastępca prezydenta miasta, Andrzej Brzeziński, zaś prezydent Konrad Krönig zadeklarował, że plan w najbliższym czasie zostanie wcielony w życie.
 
Osoby zainteresowane prowadzeniem działalności w ramach Skarżyskiego Inkubatora Przedsiębiorczości, o szczegóły mogą dopytywać w Centrum Obsługi Inwestora w Skarżysku-Kamiennej.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.