Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Skarżysko pożegnało lato 2019

W sobotę, 14 września w Skarżysku odbyła się duża impreza plenerowa na pożegnanie lata. Wydarzenie zaczęło się rano od zlotu kabrioletów i parady pojazdów ulicami miasta, a zakończyło wieczorem koncertami. Zwieńczeniem był występ grupy BIG CYC.

 

 

 

 

 

 

Po raz drugi już w naszym mieście gościli właściciele kabrioletów z całej Polski, którzy wzięli udział w zlocie CABRIO POLAND. Do Skarżyska zaprosił ich prezydent miasta, Konrad Krönig. Na płycie stadionu RUCH zebrało się liczne grono fanów kabrioletów, a impreza rozpoczęła się od parady pojazdów ulicami miasta. Kolejnym punktem był Ogólnopolski Rajd Świętokrzyski – uczestnicy zlotu odwiedzili kilka ważnych miejsc i atrakcji turystycznych regionu, a zaczęli od skarżyskiego Muzeum Orła Białego. Zarówno prezydent miasta, Konrad Krönig, jak i prezes stowarzyszenia Cabrio Poland, Arkadiusz Szczepański zapowiedzieli powtórkę wydarzenia w przyszłym roku.
 
Po kilku godzinach poznawania ziemi świętokrzyskiej, właściciele kabrioletów wrócili do Skarżyska. Na stadionie RUCH trwała już impreza plenerowa z licznymi atrakcjami, o które zadbali przedstawiciele miejskich jednostek i partnerzy wydarzenia. Na scenie pojawiali się lokalni artyści, tancerze i sportowcy. Fani motoryzacji mogli podziwiać prezentowane kabriolety, a kierowcy mogli skorzystać z akcji ProfiAuto PitStop, czyli bezpłatnego sprawdzenia stanu auta.
 
Zwieńczeniem zabawy były koncerty. Na scenie pojawili się: zespół „Swobodna”, NOWATOR, MIRAMI, zaś gwiazdą wieczoru był BIG CYC.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.