Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Muzeum zaprasza szkolne wycieczki

Trzy godziny zegarowe zajęć, już od 3 września, oferuje szkolnym wycieczkom Muzeum im. Orła Białego w Skarżysku. Zwiedzanie wystawy czasowej, zajęcia z bronią, skróconą lekcję historii w sali edukacyjnej oraz możliwość dotknięcia kilkudziesięciu dział, czołgów, statku i samolotów, czy kuchni polowych to koszt 6 zł za osobę.

 

Oferta, którą skarżyskie Muzeum kieruje do wszystkich zainteresowanych trudną historią XX wieku dotyczy grup zorganizowanych, od 30 osób. Koszt pobytu j ucznia na zajęciach wynosi 6 zł.
 
Jednorazowa liczba uczniów rejestrowanych na określone 3 godziny zegarowe nie może przekroczyć 90 osób.
 
Zajęcia prowadzone są: w sali edukacyjnej, na terenie wystawy czasowej, na placu muzealnym oraz przy utworzonym stanowisku z bronią.
 
Zajęcia dla grup zorganizowanych odbywają się od poniedziałku do piątku w godz. 8-16.
 
Na terenie Muzeum Orła Białego (ul. Słoneczna 90) można nabyć szereg wydawnictw książkowych i pamiątek, jak również spożyć ciepłe przekąski.
 
Kontakt i rejestracja grup: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i 41 25 20 231.

Ił-14 - radziecki samolot transportowy

 

Kuter torpedowy ORP „Odważny”
 
 

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.