Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Seniorze - skorzystaj z oferty bezpłatnych warsztatów

Zapraszamy skarżyskich seniorów do udziału w bezpłatnych warsztatach organizowanych w ramach projektu "Skarżyska Akademia Aktywnych Seniorów", realizowanego przez Skarżyskie Stowarzyszenie Inicjatyw Obywatelskich we współpracy z powiatem skarżyskim i Gminą Skarżysko-Kamienna. Projekt jest współfinansowany ze środków Rządowego Programu na rzecz Aktywizacji Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020.
 

 

Tym razem w ramach działań projektowych dla skarżyskich seniorów przygotowano m.in. bezpłatne warsztaty: językowe (j. angielski), informatyczne, fitness, taneczne, artystyczne, fotograficzne, florystyczne i kulinarne.
 
Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach mogą już zgłaszać chęć swojego uczestnictwa w projekcie. Zgłoszenie następuje poprzez wypełnienie FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO (kliknij tutaj, by pobrać w PDF) i przesłanie go drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub złożenie go u koordynatorów: ul. Paryska 232A, Skarżysko-Kamienna (w godz. 09:00-15:30) lub ul. Konarskiego 20, Skarżysko-Kamienna (w godz. 09:00-14:30).
 
Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
 
Więcej informacji na stronie: www.akademiaseniorow.pl
źródło: SSIO


 

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.