Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Pożegnanie Lata 2019 - CABRIO POLAND

Serdecznie zapraszamy na wydarzenie POŻEGNANIE LATA 2019 - CABRIO POLAND, które odbędzie się 14 września 2019 r. na stadionie RUCH w Skarżysku-Kamiennej. Wstęp będzie bezpłatny.

 

 

 

 

 
W programie wydarzenia:
Parada samochodów CABRIO ulicami miasta (godz. 10.45)
Ogólnopolski Rajd Świętokrzyski (godz. 11.00 – 16.00)
Miasteczko PROFIAUTO PITSTOP (bezpłatne sprawdzanie auta, parking przy stadionie Ruchu, godz. 11.30 – 17.00)
od godz. 14.00 na stadionie Ruchu:
CYRK dla dzieci O’BIMBOLANDO
Strefa animacji MCK
Występy lokalnych klubów sportowych, wokalistów, grup muzycznych i artystycznych
Koncerty zespołów: NOWATOR, MIRAMI, BIG CYC
 
Na wydarzenie zapraszają: Prezydent Miasta Skarżyska-Kamiennej Konrad Krönig, Miejskie Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej, Centrum Obsługi Inwestora w Skarżysku-Kamiennej oraz Fundacja CABRIO POLAND.
 
Informacja o Ogólnopolskim Rajdzie Świętokrzyskim (14 września, godz. 11.00 – 16.00):
Zapraszamy wszystkich miłośników cabrio na Ogólnopolski Rajd Świętokrzyski, organizowany pod honorowym patronatem Pana Prezydenta Miasta Skarżyska-Kamiennej, przy współpracy z Centrum Obsługi Inwestora w Skarżysku-Kamiennej oraz Fundacją CABRIO POLAND.
Rajd będzie doskonałą okazją do integracji miłośników kabrioletów oraz poznania, urokliwych i zarazem ciekawych historycznie miejsc ziemi Świętokrzyskiej.
Dla uczestników czekać będą mapa Rajdu, numer do naklejenia na szybę oraz identyfikator. Partnerzy wydarzenia przygotowali też szereg niespodzianek na trasie Rajdu. Start i meta Rajdu będą zlokalizowane na terenie Stadionu Ruchu przy alei Piłsudskiego 57 w Skarżysku-Kamiennej.
Warunkiem udziały w Rajdzie jest umieszczenie zdjęcia swojego kabrioletu na Facebooku na wydarzeniu związanym z Rajdem (https://www.facebook.com/events/548773432326325/) z dopiskiem #samipozytywniludzie.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.