Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Skarżyszczanin odniósł sukces na zawodach kulturystycznych w Sopocie. Gratulacje od prezydenta miasta

Prezydent Skarżyska-Kamiennej, Konrad Krönig gościł dziś w swoim gabinecie skarżyszczanina, Bartłomieja Gąskę, który zajął I miejsce w dwóch kategoriach w czasie XII Zawodów w Kulturystyce i Fitness Sopot 2019. Prezydent pogratulował sportowcowi sukcesu i uzyskanych wyników.

 

 

 

 

Bartłomiej Gąska w czasie zawodów kulturystycznych w Sopocie zdobył mistrzostwo w kategorii do 90 kg oraz w kategorii OPEN. W trakcie spotkania z prezydentem Skarżyska-Kamiennej podkreślił, że przygotowania do udziału w zawodach rozpoczął ponad pół roku temu.
 
- Jestem przekonany, że osiągnięty sukces to wynik ogromnej determinacji i wytrwałości w dążeniu do celu, a także licznych wyrzeczeń, regularnej i ciężkiej pracy. Wyrażam nadzieję, że dzięki wypracowanej kondycji oraz dalszemu zaangażowaniu w treningi, będzie Pan zdobywał kolejne tytuły i wyróżnienia – gratulował prezydent miasta, Konrad Krönig.
 
Po starcie w Sopocie Bartłomiej Gąska został zaproszony do udziału w sesji zdjęciowej dla magazynu „Kulturystyka i Fitness”. Kolejnym jego celem jest udział w mistrzostwach Polski. Prezydent miasta życzył mu powodzenia i podziękował za wkład w promocję miasta.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.