rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.

Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Wakacje na sportowo - zapraszamy na bezpłatne zajęcia

Zapraszamy do udziału w zajęciach z piłki siatkowej pod hasłem „Wakacje z siatkówką” oraz na zajęcia w Wakacyjnej Akademii Piłki Nożnej. Oba wydarzenia są bezpłatne.
 
WAKACJE Z SIATKÓWKĄ
Skarżyskie Towarzystwo Sportowe oraz Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku zapraszają wszystkich chętnych uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych do udziału w zajęciach z piłki siatkowej. Zadanie współfinansowane jest przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, Urząd Miasta Skarżyska-Kamiennej i Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku.
 
Zajęcia rozpoczną się 29 lipca i potrwają do 29 sierpnia (codziennie, oprócz sobót i niedziel, od godziny 10.00). Będą się odbywały w Hali Sportowej Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji przy ul. Sienkiewicza 34.
 
Zajęcia prowadzić będą trenerzy i instruktorzy Skarżyskiego Towarzystwa Sportowego. Organizatorzy zapewniają sektory do gry, sprzęt oraz napoje. Udział w zajęciach jest bezpłatny.
 
WAKACYJNA AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ
Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej oraz Piłkarska Akademia Skarżyska zapraszają na Wakacyjną Akademię Piłki Nożnej na Orliku przy ul. Sienkiewicza 34. Zajęcia będą się odbywać od 1 do 29 sierpnia we wtorki i czwartki w godzinach 10.00 - 11.30. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

 

Zajęcia w Wakacyjnej Akademii Piłki Nożnej to oferta dla dzieci w wieku 6-10 lat. W ramach zajęć młodzi adepci piłkarstwa będą poznawać od podstaw tajniki piłki nożnej.
 
Zachęcamy do udziału.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.