Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Podziękowania za „Wakacje z boksem”

Zakończyły się zajęcia „Wakacje z boksem” organizowane bezpłatnie dla dzieci przez Akademię Holistyczną. Przedstawiciele Akademii: Brunon Sokołowski i Krzysztof Ogłoza przekazali podziękowania prezydentowi miasta, Konradowi Krönigowi i jego zastępcy, Andrzejowi Brzezińskiemu za wsparcie w organizacji zajęć dla młodych mieszkańców miasta.

 

 

 

„Wakacje z boksem” trwały od 1 do 7 lipca. Zajęcia promowało hasło „Zabierz dziecku tablet – zapisz je na boks”, a ich głównym celem było zachęcenie młodych osób do aktywności fizycznej. W czasie tygodniowych zajęć młodzi skarżyszczanie poznawali tajniki boksu i spędzali czas aktywnie uczestnicząc w różnych, ogólnorozwojowych zajęciach.
 
- Zajęcia były bardzo udane, uczestniczyło w nich wielu młodych ludzi. Zaskoczył nas ich entuzjazm do treningów – mówił trener Krzysztof Ogłoza ze Skarżyskiego Klubu Bokserskiego przy Akademii Holistycznej. - Dziękujemy prezydentom miasta za współpracę przy organizacji tej inicjatywy – dodawał.
 
Prezydent miasta, Konrad Krönig zadeklarował dalsze wsparcie projektów, skierowanych do mieszkańców miasta i zachęcających ich do aktywności. Brunon Sokołowski z Akademii Holistycznej wyraził nadzieję, że podobne zajęcia wakacyjne – dla większej grupy osób – uda się zorganizować również w przyszłym roku.
 
- Cieszy nas to, jak rozwija się Skarżyski Klub Bokserski. Życzę kolejnych sukcesów i równie udanych inicjatyw – podkreślał prezydent miasta.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.