Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Skarżysko również zbiera pluszaki dla dzieci z Centrum Zdrowia Dziecka

Skarżysko przyłącza się do akcji zbiórki pluszaków dla małych pacjentów z sali wybudzeń w Centrum Zdrowia Dziecka. Pierwsze pluszowe misie od mieszkańców Skarżyska przekazał prezydent miasta, Konrad Krönig, który zachęca kolejne osoby do dołączenia do akcji. Nowe pluszaki (z metką) można przynosić do Biura Obsługi Interesanta w Urzędzie Miasta. Zbiórka potrwa do 26 lipca.
 

 

 

Akcję, która odbywa się pod hasłem „Pomóż się przytulić”, organizuje grupa SOS - Mieszkańcy Wawra Rodzicom z CSZ. Celem akcji jest zebranie pluszaków, które trafią do dzieci z sali wybudzeń.
 
Dziecko budzi się po operacji ale wtedy jeszcze nie ma obok rodzica... jest na sali wybudzeń a dookoła wiele nieznanych osób. Można sobie tylko wyobrazić jak może się czuć mały samotny człowiek po operacji. Wywołajmy uśmiech na twarzy dziecka darując mu pluszaczka, do którego będzie mógł się przytulić zanim zobaczy swoich rodziców” - pisze o akcji jej inicjatorka, Anna Ojer, radna dzielnicy Wawer w Warszawie.
 
Do zainicjowanej na warszawskim Wawrze akcji dołączają kolejne miasta – także Skarżysko.
 
- Skarżyszczanie wielokrotnie udowadniali, że potrafią dzielić się sercem. Zachęcam do włączenia się również w tę akcję. Pluszaki można przynosić do Urzędu Miasta. Będziemy je zbierać do 26 lipca, a następnie przekażemy organizatorom akcji. Pluszowe misie od mieszkańców Skarżyska-Kamiennej trafią do pacjentów Centrum Zdrowia Dziecka, którzy wybudzają się po operacji – mówi prezydent miasta, Konrad Krönig.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.