Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Podziękowania dla Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej

16 czerwca na stadionie Suzuki Arena w Kielcach odbywał się mecz finałowy Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim, w którym drużyna Granat Skarżysko zmierzyła się z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Prezydent Skarżyska-Kamiennej, Konrad Krönig wyraził wdzięczność Świętokrzyskiemu Związkowi Piłki Nożnej za organizację spotkania i zapewnienie mu odpowiedniej oprawy.

 

 

 

Podziękowania dla prezesa Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej, Mirosława Malinowskiego na ręce wiceprezesa ŚZPN, Tomasza Domaradzkiego przekazał dziś (5 lipca) Andrzej Brzeziński, zastępca prezydenta Skarżyska-Kamiennej.
 
- Serdecznie dziękujemy za podjęcie takiej inicjatywy i organizację meczu finałowego, a także nadanie spotkaniu odpowiedniej oprawy i  prestiżowego wymiaru – podkreślał zastępca prezydenta, Andrzej Brzeziński.
 
Mecz pomiędzy Granatem Skarżysko a KSZO Ostrowiec Świętokrzyski odbywał się w Kielcach 16 czerwca. Na trybunach nie zabrakło kibiców Granatu, którzy wspierali skarżyski zespół. Przypomnijmy, że Granat Skarżysko w swojej historii sięgał po regionalny Puchar Polski osiem razy - ostatni raz zagrał w finale w 2014 roku. Tegoroczny finał zakończył się zwycięstwem KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3:1.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.