Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Uwaga: utrudnienia w ruchu w dniach 5 - 7 lipca

Z związku z organizacją w Skarżysku-Kamiennej w najbliższy piątek (5 lipca) 30. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków oraz organizacją w sobotę i niedzielę (6-7 lipca) Wtórpol Triathlon, informujemy o utrudnieniach w ruchu na terenie miasta w wymienionych dniach.
 
KOMUNIKAT O UTRUDNIENIACH 5 LIPCA
Jak informuje Starostwo Powiatowe w Skarżysku-Kamiennej, w piątek 5 lipca 2019 roku - w związku z organizacją imprezy sportowej pod nazwą 30 Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Solidarności” i Olimpijczyków - dla ruchu kołowego zamknięte zostaną ulice na trasie przejazdu kolarzy:
 
- START Honorowy ul. Tysiąclecia – ul. Piłsudskiego – ul. Norwida – ul. Sikorskiego – ul. Okrzei – ul. Słowackiego – ul. Tysiąclecia (przejazd od godz. 13:55 do 14:00)
 
- START Ostry ul. Tysiąclecia – ul. Piłsudskiego – ul. Norwida – ul. Metalowców – ul. Legionów – ul. Młodzawy (przejazd od godz. 14:00 do 14:05)
 
Główny wyścig poprzedzony zostanie Mini Wyścigiem „Solidarności” dla dzieci w wieku do 12 lat. W celu przeprowadzenia tego wyścigu 5 lipca zamknięte zostaną dla ruchu kołowego: ul. Sikorskiego od skrzyżowania z ul. Norwida, ul. Okrzei, ul. Słowackiego od ul. Okrzei do ul. Tysiąclecia i ul. Tysiąclecia na czas od godz.11.00 do godz. 12.00.
 
Z zamkniętego obszaru ulic nie będzie można wyjechać ani na obszar ten wjechać. Nie będzie możliwy również przejazd ul. Krasińskiego na wprost.
 
KOMUNIKAT O UTRUDNIENIACH W RUCHU 6 – 7 LIPCA
Starostwo Powiatowe w Skarżysku-Kamiennej informuje, że w sobotę 6 lipca i niedzielę 7 lipca 2019 roku - w związku z organizacją imprezy sportowej pod nazwą WTÓRPOL TRIATHLON SKARŻYSKO-KAMIENNA - zamknięte zostaną dla ruchu kołowego ulice:
 
- Wioślarska od dnia 6 lipca od godziny 16.00 do dnia 7 lipca do godziny 19.00 (brak możliwości przejazdu ul Słoneczną do ul. Sportowej).
 
- Wioślarska i Słoneczna w Skarżysku-Kamiennej, droga dojazdowa po wschodniej stronie drogi S-7, oraz ul. Warszawska i Kielecka w Suchedniowie aż do Ostojowa, w dniu 7 lipca br. od godziny 12.00 do godziny 14:30.
 
Z zamkniętego obszaru ulic nie będzie można wyjechać ani na obszar ten wjechać. Zamknięty zostanie też wjazd i wyjazd z węzła Suchedniów drogi ekspresowej S-7. Objazd zamkniętych dróg prowadzić będzie przez Mostki i Parszów.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.