Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Zapraszamy do zabawy na Letnim Podwórku MCK – bezpłatne "dmuchańce" dla dzieci

3 lipca wystartowały bezpłatne atrakcje dla najmłodszych, które czynne będą przez najbliższy miesiąc, codziennie od godziny 11.00 do 19.00. W tym roku Letnie Podwórko MCK zlokalizowane jest na lodowisku miejskim, dzięki temu dzieci będą mogły korzystać z atrakcji niezależnie od pogody. ZAPRASZAMY!

 

 

 

 

 

W inauguracji tegorocznego Letniego Podwórka MCK wziął udział zastępca prezydenta miasta, Krzysztof Myszka, który wspólnie z dyrektor Miejskiego Centrum Kultury, Katarzyną Michnowską-Małek zaprosił do zabawy i korzystania z przygotowanych atrakcji. Zachęcił także do korzystania z innych propozycji, przygotowanych na wakacje przez miejskie instytucje (kalendarz wydarzeń dostępny jest TUTAJ).
 
Letnie Podwórko MCK będzie czynne przez 33 dni – do 4 sierpnia. Dla dzieci przygotowano „dmuchańce”, a także basen z łódkami. Pierwszego dnia o dodatkowe atrakcje dla dzieci zadbali także instruktorzy z MCK. Animacje dla dzieci, prowadzone przez MCK, zaplanowano również na 10, 17, 24 i 31 lipca.
 
Do wspólnej zabawy zapraszają: prezydent miasta, Konrad Kronig oraz Miejskie Centrum Kultury.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.