rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.

Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Ogólnopolski Rajd Rowerowy Grand Prix Amatorów na Szosie „Rowerem przez Polskę”

7 lipca w Skarżysku-Kamiennej odbędzie się X rajd rowerowy dla fanów kolarstwa – Grand Prix Amatorów na Szosie. Nasze miasto jest partnerem rajdu. Zapraszamy!

 

 

 

 

 

- Zapraszamy nad Kamienną, nad Bobrzę, ale przede wszystkim na pagóry Suchedniowsko-Oblęgorskiego Parku Krajobrazowego! Odjedziemy zatem od utartych szlaków i zapuścimy się w rejony rzadziej odwiedzane, ale nie mniej urokliwie i niewątpliwie warte poznania. Kilka fragmentów powinno ucieszyć nawet najbardziej wybrednych amatorów kolarstwa, a wielu uczestnikom zapewne spodoba się cała trasa. W ogólnym rozrachunku trasa zapowiada się więc na umiarkowanie wymagającą, z przyjemnym przewyższeniem rzędu 1.000 m na dystansie 114 km. Dla oczekujących krótszego dystansu przygotujemy też wersję skróconą do 90 km i pozbawioną największych trudności – zachęcają organizatorzy.
 
Formularz rejestracyjny znajduje się na www.protimer.pl/bio/569. W każdym z rajdów może wziąć udział do 150 uczestników.
 
Start przewidziano na godzinę 11.00, zaś baza rajdu będzie się mieściła w Miejskim Centrum Sportu i Rekreacji przy ul. Sienkiewicza 34.
 
Szczegółów można szukać na stronach organizatora:
www.rajdydlafrajdy.pl/edycja-2019/swietokrzyskie 
www.facebook.com/rajdydlafrajdy 
www.instagram.com/rajdy.dla.frajdy 
www.strava.com/clubs/rajdydlafrajdy 

 

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.