rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.

Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Walczymy o szybką szprychę dla Skarżyska – zachęcamy do składania podpisów na liście poparcia

Przypominamy o trwającej akcji zbierania podpisów poparcia dla uwzględnienia Skarżyska-Kamiennej w projektowaniu tzw. „szybkich szprych”, czyli szybkich linii kolejowych łączących z Centralnym Portem Komunikacyjnym w Baranowie. Podpis może złożyć każda pełnoletnia osoba. Listy znajdują się w Urzędzie Miasta (w Biurze Obsługi Interesanta) oraz w miejskich jednostkach.

 

 

  

Skarżysko-Kamienna ma bogate tradycje kolejarskie, posiada jeden z największych węzłów kolejowych w kraju, tym bardziej niepokoi pominięcie naszego miasta w projektowaniu przebiegu „szybkich szprych". Prezydent miasta, Konrad Krönig wspólnie z posłanką na Sejm, Marzeną Okłą-Drewnowicz zainicjowali akcje zbierania podpisów poparcia dla uwzględnienia Skarżyska w tej inwestycji. Podpisy trafią do Ministerstwa Infrastruktury.
 
Listy poparcia można podpisywać m.in.: w Urzędzie Miasta (Biuro Obsługi Interesanta na parterze budynku), a także w miejskich instytucjach i jednostkach. Podpis może złożyć każda pełnoletnia osoba. Zachęcamy.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.