Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Zapraszamy na warsztaty na temat Budżetu Obywatelskiego

Masz pomysł na ciekawą inwestycję w Twoim najbliższym otoczeniu i chciałbyś złożyć w tej sprawie swój wniosek do Budżetu Obywatelskiego Miasta Skarżyska-Kamiennej na 2020 rok, ale nie wiesz jak to zrobić? Masz pytania dotyczące procedury i warunków, jakie musi spełnić dobry wniosek? Weź udział w warsztatach „Budżet Obywatelski” organizowanych przez Skarżyskie Stowarzyszenie Inicjatyw Obywatelskich we współpracy z Urzędem Miasta Skarżyska-Kamiennej i skorzystaj z merytorycznego wsparcia! Warsztaty odbędą się dzisiaj (17 czerwca) o godz. 16.00 w sali 025 Urzędu Miasta Skarżyska-Kamiennej.
 
Do 30 czerwca br. trwa nabór wniosków do tegorocznej - piątej - edycji Budżetu Obywatelskiego Miasta Skarżyska-Kamiennej. W ramach procedury środki zabezpieczone na Budżet Obywatelski mogą być przeznaczone na realizację projektów o charakterze inwestycyjnym, należących do zadań własnych gminy i możliwych do zrealizowania w roku budżetowym. Procedura BO to doskonała okazja do podjęcia próby zawalczenia o realizację inwestycji w Twoim najbliższym otoczeniu. W tym roku na realizację kolejnych projektów zgłoszonych przez mieszkańców w ramach procedury BOSK przeznaczono 400 tys. PLN (maks. 100 tys. PLN / projekt).
 
Aby móc powalczyć o uznanie mieszkańców w głosowaniu, wnioski składane przez mieszkańców muszą spełnić szereg kryteriów formalnych i merytorycznych. O tym jak przygotować dobry wniosek - wniosek poprawny formalnie i merytorycznie, dowiesz się podczas warsztatów „Budżet Obywatelski” organizowanych przez Skarżyskie Stowarzyszenie Inicjatyw Obywatelskich we współpracy z Urzędem Miasta Skarżyska-Kamiennej. Podczas warsztatów na pytania dot. BOSK2020 odpowiedzi udzielać będą m.in. osoby odpowiedzialne za przygotowanie procedury i za weryfikację złożonych wniosków.
 
Warsztaty odbędą się 17 czerwca o godz. 16.00 w sali 025 Urzędu Miasta Skarżyska-Kamiennej. Serdecznie zapraszamy!
 
źródło: Skarżyskie Stowarzyszenie Inicjatyw Obywatelskich

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.