Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Występ ICH TROJE zakończył Dni Miasta 2019

Zakończyły się Dni Miasta 2019. Finałem wielkiego świętowania był koncert grupy ICH TROJE. Występ przyciągnął prawdziwe tłumy.

 

 

 

 

 

 

 

 
Dni Miasta 2019 trwały od piątku, 7 czerwca do niedzieli, 9 czerwca. Pierwszego dnia mieszkańcy miasta mogli skorzystać z licznych propozycji miejskich instytucji, w sobotę na stadionie Ruchu odbywała się akcja MOTOSERCE (relacja z wydarzenia TUTAJ), zaś w niedzielę na mieszkańców Skarżyska i gości spoza miasta czekały kolejne atrakcje.
 
Zabawa rozpoczęła się o godzinie 15.00. Zebranych przywitali: prezydent miasta, Konrad Kronig i jego zastępy Krzysztof Myszka oraz Andrzej Brzeziński, a także Katarzyna Michnowska-Małek, dyrektor Miejskiego Centrum Kultury. Na scenie pojawili się także dyrektorzy miejskich instytucji, które włączyły się w organizację Dni Miasta oraz goście specjalni: delegacja ze Żmerynki na Ukrainie - miasta partnerskiego Skarżyska-Kamiennej.
 
Na zebranych czekały liczne atrakcje i propozycje – również te przygotowane przez jedostki i instytucje z terenu miasta. Na rozpoczęcie goście częstowani byli tortem, a na scenie pojawiali się kolejni artyści, m.in. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 8, Zespół Pieśni i Tańca Skarżysko, Perły z Lamusa. Odbywały się pokazy akrobatyki, tańca i karate. Niespodzianką dla najmłodszych było widowisko zespołu „Wesołe Szczurki”.
 
Wieczorem wystąpiła grupa Roxanne Roxette Tribute Band, która przypomniała doskonale znane przeboje grupy Roxette. Zwieńczeniem dnia był występ grupy ICH TROJE, który przyciągnął prawdziwe tłumy.

 

 

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.