Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Skarżysko przystępuje do sportowej rywalizacji miast i gmin

Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku zaprasza na XI Europejski Tydzień Sportu dla Wszystkich, w ramach którego zostanie rozegrany jubileuszowy XXV Sportowy Turniej Miast i Gmin. Wydarzenie rozpocznie się 26 maja i potrwa do 1 czerwca. Zachęcamy do zapoznania się z kalendarzem wydarzeń sportowych oraz do udziału.
 
Celem imprezy jest aktywizacja ruchowa jak największej liczby osób, szczególnie tych, które nie uprawiają sportu, nie ćwiczą codziennie, nie prowadzą aktywnego fizycznie trybu życia.
 
W Sportowym Turnieju Miast i Gmin startować mogą wszyscy mieszkańcy miasta lub gminy zameldowani na pobyt czasowy lub stały - osoby dorosłe, a także przedszkolaki, uczniowie szkół, studenci, pracownicy działających na terenie gminy firm, wczasowicze itp.
 
Warunkiem zaliczenia uczestnictwa w Turnieju jest udział w zorganizowanych imprezach turniejowych: grach sportowych i rekreacyjnych, zawodach (np. tanecznych, wędkarskich itp.), turystyce lub innej aktywności ruchowej.
 
Chcesz dołączyć do rywalizacji, organizujesz turniej, zawody lub inne formy aktywności? Przyślij informację o planowanej imprezie (nazwa imprezy, organizator, miejsce przeprowadzenia imprezy i godzinę) pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
 
Do pobrania:
Kalendarz imprez sportowych w ramach XXV SPORTOWEGO TURNIEJ MIAST i GMIN

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.