Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Rozpoczęły się siatkarskie zmagania sportowców z całej Polski

W piątek rano w Skarżysku-Kamiennej rozpoczęły się rozgrywki siatkarskie w ramach XXV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Halowych Świętokrzyskie 2019. Siatkarze z całej Polski będą gościć w naszym mieście do 19 maja. Turniej uroczyście otworzył prezydent miasta, Konrad Krönig.

 

 

 

 

 

Organizacja 25. edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach halowych przypadła województwu świętokrzyskiemu. Ceremonia otwarcia odbyła się 3 kwietnia w Kieleckim Centrum Kultury. Region świętokrzyski gości ponad 4500 osób z całego kraju, w tym ok. 3350 zawodników, 790 trenerów i opiekunów, 360 sędziów oraz 40 przedstawicieli polskich związków sportowych.
 
Skarżysko-Kamienna jest gospodarzem rozgrywek siatkarskich mężczyzn. 17 maja w hali sportowej Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji odbyła się ceremonia otwarcia. Prezydent miasta, Konrad Krönig powitał zawodników i ich trenerów z 16 województw, życzył niezapomnianych sportowych przeżyć, a także udanego pobytu w Skarżysku-Kamiennej. Podkreślił także, że dzięki wydarzeniu w Skarżysku odżyją siatkarskie tradycje.
 
Zmagania w siatkówce potrwają do niedzieli. Uroczystość dekoracji odbędzie się 19 maja około godziny 13.30.
 
Goszczący w naszym mieście sportowcy zostali także zaproszeni do bezpłatnego odwiedzenia skarżyskiego Muzeum Orła Białego.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.