Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Konferencja "Prawo do przedsiębiorczości"

15 maja w hotelu Best Western przy ul. Sienkiewicza 78 w Kielcach odbędzie się konferencja organizowana przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości pn. „Prawo do Przedsiębiorczości”. Udział w spotkaniu potwierdziła Minister Przedsiębiorczości i Technologii, Jadwiga Emilewicz. Początek konferencji: godz. 10.30. Zachęcamy do udziału przedsiębiorców z terenu Skarżyska-Kamiennej.
 
Uczestnicy spotkania dowiedzą się o gwarancjach, jakie daje im Konstytucja Biznesu i uprawnieniach, jakie przysługują im podczas kontroli. Osoby przymierzające się do założenia firmy usłyszą, z jakich ulg i uprawnień mogą skorzystać, a mali przedsiębiorcy poznają zasady korzystania z Małego ZUS-u. Wszyscy będą mogli poznać funkcjonalności Punktu Informacji Przedsiębiorcy oraz dowiedzieć się, jakie sprawy można online załatwić w CEiDG, dodatkowo – jak sprawdzić wiarygodność płatniczą kontrahenta czy przyspieszyć załatwienie swojej sprawy w urzędzie. Podczas spotkań omówione zostaną również praktyczne ułatwienia wprowadzone w Pakiecie MŚP, znaczenie regulowania sukcesji w firmach oraz korzyści płynące z okresu przechowywania i elektronizacji akt pracowniczych. Krok po kroku przedstawione zostaną również zasady funkcjonowania Pracowniczych Planów Kapitałowych.
 
Więcej informacji oraz zapisy na spotkanie - TUTAJ.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.