Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Udany debiut na zawodowym ringu. Gratulacje od prezydenta miasta

Prezydent Skarżyska-Kamiennej, Konrad Krönig pogratulował sportowego sukcesu Jakubowi Martysowi - pięściarzowi ze Skarżyskiego Klubu Bokserskiego, który zwyciężył w pierwszej walce na zawodowym ringu. - Jestem przekonany, że odniesiony sukces to wynik ogromnej determinacji, systematycznie zdobywanego doświadczenia i ciężkiej pracy wkładanej w treningi – mówił prezydent miasta.
 

 

 
Jakub Martys, zawodnik Skarżyskiego Klubu Bokserskiego przy Akademii Holistycznej po kilkudziesięciu pojedynkach w boksie amatorskim, podjął decyzję o przejściu do zawodowego pięściarstwa. Swoją pierwszą, zawodową walkę stoczył w kwietniu w czasie Gali Boxing Night 15 w Starachowicach. Debiut przyniósł zawodnikowi ze Skarżyska zwycięstwo, a także propozycje kolejnych walk.
 
Odniesionego sukcesu w miniony piątek, 10 maja gratulował Jakubowi Martysowi prezydent Skarżyska-Kamiennej, Konrad Krönig.
 
- Serdecznie gratuluję udanego debiutu na zawodowym ringu. Dziękuję też za godne reprezentowanie naszego miasta. Jestem przekonany, że odniesiony sukces to wynik ogromnej determinacji, wytrwałości, systematycznie zdobywanego doświadczenia i ciężkiej pracy wkładanej w treningi – gratulował pięściarzowi prezydent miasta. - Życzę satysfakcji z już osiągniętych wyników i kolejnych sukcesów – dodawał.
 
Zawodnikowi towarzyszył trener Krzysztof Ogłoza, któremu prezydent miasta także pogratulował sukcesów odnoszonych przez podopiecznych Skarżyskiego Klubu Bokserskiego.


bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.