Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Ze świątecznymi życzeniami u seniorów

Prezydent miasta, Konrad Krönig oraz przewodniczący Rady Miasta, Leszek Golik odwiedzili dzisiaj skarżyskie Kluby Seniora. Spotkania były okazją do złożenia życzeń z okazji zbliżających się świąt Wielkanocnych, a także do rozmowy przy świątecznym poczęstunku.

 

 

 

 

 

Przypomnijmy, że w Skarżysku-Kamiennej działają dwa Kluby Senior+. Jako pierwszy (jesienią 2017 roku) powstał klub na osiedlu Milica. Drugi od jesieni 2018 roku działa na osiedlu Dolna Kamienna. Oba miejsca bardzo szybko stały się dla seniorów „drugim domem”. Spędzają tu czas na wspólnych zajęciach i rozmowach. Wspólnie celebrują również święta.
 
W czwartek, 18 kwietnia ze świątecznymi życzeniami seniorów odwiedzili prezydent Skarżyska-Kamiennej, Konrad Krönig oraz przewodniczący Rady Miasta, Leszek Golik. Życzyli pogodnych i zdrowych świąt, spędzonych w miłej, rodzinnej atmosferze.
 
Spotkania były okazją do rozmów przy symbolicznym, świątecznym poczęstunku. Seniorzy podkreślali, jak wiele znaczy dla nich możliwość spędzania czasu w klubie, chętnie dzielili się także wrażeniami z organizowanych zajęć i wycieczek.

 

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.