Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

COI będzie promowało przedsiębiorców w czasie Gali Eksportu

Centrum Obsługi Inwestora w Skarżysku-Kamiennej zaprasza przedsiębiorców eksportujących swoje produkty lub zainteresowanych działalnością na rynkach zagranicznych do przekazania materiałów informacyjnych (broszury, ulotki itp.) dotyczących działalności firmy. Materiały zostaną wyeksponowane na stoisku COI podczas Gali Eksportu 2019, która odbędzie się 6 lutego w Lublinie.
 
Materiały należy dostarczyć do 1 lutego do siedziby Centrum Obsługi Interesanta przy ul. Legionów 122D (pok. 108). Szczegółowe informacje dostępne są pod nr tel. 41 253 40 15.
 
Gala Eksportu 2019 skierowana jest do przedstawicieli firm zajmujących się handlem zagranicznym oraz przedstawicieli administracji rządowej i samorządowej. Zaplanowano udział około 600 uczestników.
 
Celem Gali Eksportu 2019 jest:
1. Inicjowanie, prowadzenie i wspieranie działań na rzecz rozwoju polskiego eksportu i przedsiębiorstw zajmujących się handlem zagranicznym.
2. Promocja firm, ich produktów oraz usług podczas wydarzenia, jak również w środkach masowego przekazu.
3. Nawiązanie współpracy ze stowarzyszeniami o podobnym profilu działalności funkcjonującymi w innych krajach oraz rozpowszechnianie informacji o działalności prowadzonej przez polskie przedsiębiorstwa poza granicami kraju.
4. Promocja innowacyjnych produktów eksportowych.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.