Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Podziękowania i gratulacje dla wieloletniej dyrektor MOPS

Bożena Bętkowska, wieloletnia dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy w Skarżysku-Kamiennej przechodzi na emeryturę. Dziś oficjalnie pożegnała się ze współpracownikami. Słowa podziękowania za profesjonalne kierowanie jednostką, odpowiedzialne wywiązywanie się z obowiązków służbowych i szczere zaangażowanie w pracę do odchodzącej na zasłużoną emeryturę dyrektorki skierowali również przedstawiciele władz miasta.
 

 

 

Krzysztof Myszka, zastępca prezydenta Skarżyska-Kamiennej oraz Agnieszka Winiarska, sekretarz miasta podziękowali Bożenie Bętkowskiej za bardzo dobrą współpracę i wzorowe wywiązywanie się z obowiązków dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, podkreślając, że przez 35 lat pracy dała się poznać, jako osoba zaangażowana, profesjonalnie wypełniająca swoje zadania, wspierająca współpracowników, dzieląca się cennym doświadczeniem i chętnie podejmująca nowe wyzwania. Życzyli również powodzenia w podejmowaniu nowych inicjatyw i realizacji własnych pasji.
 
W imieniu załogi Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej podziękowania i życzenia odchodzącej na emeryturę dyrektor złożyła jej zastępczymi, Halina Indyka.
 
- Mam tę satysfakcję, że będę bardzo dobrze wspominała współpracę z Wami – tymi słowami zwróciła się do swoich współpracowników dotychczasowa dyrektor MOPS, dziękując za wiele lat wspólnej i – jak podkreślała – trudnej pracy.
- Cieszę się, że ciężką pracą zasłużyliśmy sobie przez te lata na wzajemny szacunek. Dziękuję, że jesteście tu dzisiaj razem ze mną – dodawała Bożena Bętkowska, nagrodzona przez zebranych brawami.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.