Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Udane ferie na sportowo

Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej w okresie ferii zimowych przygotowało atrakcyjne zajęcia dla dzieci i młodzieży. Były to m.in. Feryjna Nauka Pływania, Feryjna Nauka Jazdy na Łyżwach oraz „Ferie z Siatkówką”.

 

 

 

 

 

Na Krytej Pływalni przez dwa tygodnie odbywała się Feryjna Nauka Pływania, którą MCSiR prowadziło razem ze Szkółką Pływacką DELFIN Sylwestra Wróbla. Z tej formy wypoczynku skorzystało ponad 30 osób. Nauka zakończyła się w piątek, 25 stycznia. Uczestnicy zajęć otrzymali pamiątkowej dyplomy oraz słodki upominek.
 
Na lodowisku miejskimi im. M. Filipowskiego w okresie ferii trwałą nauka jazdy na łyżwach, z tej formy spędzenia czasu wolnego skorzystało blisko 30 dzieci. Chętnych było znacznie więcej, jednak ze względów bezpieczeństwa ilość miejsc była ograniczona. W pierwszym tygodniu nauki zajęcia prowadzili instruktorzy Krzysztof Ocias i Agnieszka Czerwonka, w drugim tygodniu zajęcia prowadzi Michał Fiereńczuk, bramkarz drużyny hokejowej Piraci Skarżysko.
 
Sporym zainteresowaniem cieszyły się „Ferie z Siatkówką”, zajęcia z siatkówki, które odbywały się codziennie, prowadzone były przez trenerów Skarżyskiego Towarzystwa Sportowego Grzegorza Wierzbowicza i Tomasza Frąckiewicza. Młodzież i dzieci poznawała tajniki piłki siatkowej. W zajęciach uczestniczyło blisko 50 osób.
 
Na czas ferii zimowych na obiektach MCSiR wprowadzono promocyjne wejścia na besen, lodowisko oraz halę sportową.
Źródło: MCSiR Skarżysko-Kamiennej

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.