Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

#MuremZaOwsiakiem

Prezydent Skarżyska-Kamiennej oraz Zarząd Powiatu Skarżyskiego zapraszają skarżyszczan do spotkania w niedzielę, 20 stycznia o godzinie 20.00 na rondzie Wielskiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Skarżysku. - Wspólnie pokażmy swoje poparcie dla Orkiestry i Jurka, wspólnie wyraźmy swój sprzeciw wobec nienawiści i agresji, których w życiu publicznym jest niestety coraz więcej – apeluje prezydent miasta, Konrad Krönig.
 
Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20.00 na rondzie WOŚP u zbiegu ulic Norwida, Metalowców i Paryskiej. Uczestnicy wyślą symboliczne światełko do nieba, jako wyraz poparcia dla Jurka Owsiaka, a następnie minutą ciszy uczczą pamięć śp. Pawła Adamowicza, prezydenta Gdańska, zamordowanego w trakcie 27. finału WOŚP.
 
Zapraszamy do udziału.
 
Jednocześnie informujemy, że w związku ze spotkaniem rondo WOŚP zostanie wyłączone z ruchu pomiędzy godzinami 19.30 a 20.30. Za utrudnienia przepraszamy.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.