Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

„Warto wiedzieć, warto skorzystać” - spotkanie informacyjne dla pracodawców

Przypominamy, że w najbliższy czwartek (10 stycznia) o godzinie 10.00 w MCK odbędzie się spotkanie informacyjne dla pracodawców, w czasie którego przedstawione będą m.in. informacje o formach wsparcia dla przedsiębiorstw, możliwości pozyskania środków na realizacje innowacyjnych projektów oraz najistotniejsze sprawy związane z zatrudnianiem cudzoziemców.
 

 

Szczegółowo omówione zostaną tematy:
1) Kierunki i warunki dostępu do środków Funduszu Pracy oraz Europejskiego Funduszu Społecznego – przedstawiciel Powiatowego Urzędu Pracy w Skarżysku-Kamiennej.
2) Zasady i konsekwencje zatrudniania cudzoziemców – przedstawiciel straży granicznej lub pracownik PUP w Skarżysku-Kamiennej.
3) Inwestuj w rozwój firmy z Krajowym Funduszem Szkoleniowym – przedstawiciel Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Kielcach.
4) Finansowanie innowacyjnych przedsięwzięć – przedstawiciel Urzędu Marszałkowskiego
w Kielcach.
 
W ramach spotkania Centrum Obsługi Inwestora przedstawi ofertę nowo tworzonego Inkubatora Przedsiębiorczości oraz Inkubatora Technologicznego. Ponadto przedstawi również ofertę związaną z możliwością uzyskania zwolnienia od podatku od nieruchomości na okres 5 lat w przypadku prowadzenia bądź rozpoczęcia działalności gospodarczej na terenie Skarżyska-Kamiennej.
 
Organizatorzy proszą o potwierdzenie udziału do 8.01.2019r. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 41 25 17 398 lub 41 25 17 300.
 
Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zapraszamy.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.