Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Spotkanie Mikołajkowe Akademii Holistycznej (VIDEO)

W niedzielę, w Miejskim Centrum Kultury odbyło się spotkanie mikołajkowe dla dzieci. Organizatorami wydarzenia była działająca w Skarżysku, Akademia Holistyczna.

- Dziękujemy wszystkim za przybycie, wsparcie i doping. Wasza obecność była dla nas bardzo ważna. Dzieci i młodzież z naszych sekcji miały okazję zaprezentować swoje dokonania w bieżącym roku - mówili organizatorzy. Wiecej w materiale filmowym.

 

Głos zabrał Brunon Sokołowski, który przypomniał początki działalności Akademii Holistycznej. Akademia działa na terenie Skarżyska od 8 lat.

Swoje umiejętności zaprezentowali zawodnicy i zawodniczki z sekcji gimnastycznej, MMA, karate i skarżyskiego Klubu Bokserskiego. Zostały również wręczone wyróżnienia i dyplomy dla zawodników, a także osób wspierających Akademię.

W tym roku dla zebranych wystąpiła grupa artystyczna "Perły z Lamusa", która zaprezentowała "Bajkę o babci Jadze".
 

Na zakończenie wszyscy zostali obdarowani prezentami od Świętego Mikołaja.

Wsród zaproszonych gości byli zastępca prezydenta Skarżyska Andrzej Brzeziński i dyrektor Miejskiego Centrum Kultury Katarzyna Michnowaka-Małek.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.