rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.

Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Skarżysko na dobrej pozycji w rankingu zmian zadłużenia jednostek samorządowych

Skarżysko-Kamienna znalazło się na wysokiej pozycji w rankingu „Wspólnoty”, który pokazuje zmianę poziomu zadłużenia na przestrzeni ostatnich lat. W przypadku naszego miasta zadłużenie (wyrażone jako procent budżetu) spadło o 23,36 punkty procentowe na koniec 2017 roku w porównaniu z rokiem 2014. - Osiągnęliśmy tym samym największy spadek ze wszystkich miast powiatowych w regionie świętokrzyskim. Na 267 miast powiatowych w Polsce lepiej od nas wypadło tylko 13 – komentuje prezydent Skarżyska-Kamiennej, Konrad Krönig.
 
Ranking pisma „Wspólnota” prezentuje poziom długu polskich samorządów w latach 2014–2017. Na najwyższych pozycjach rankingu znalazły się samorządy, w których przyrost był relatywnie najwyższy, na dole zaś te, w których zadłużenie udało się zmniejszyć w największym stopniu.
 
Skarżysko-Kamienna znalazło się na 254 pozycji (na 267 miast powiatowych) z wynikiem minus 23,36, który obrazuje spadek zadłużenia na przestrzeni badanych lat (2014-2017). Wyższy poziom spadku zadłużenia od Skarżyska zanotowało jedynie 13 samorządów.
 
- Uważam, że taki wynik – najlepszy wśród samorządów świętokrzyskich i bardzo dobry w skali kraju – to ogromny sukces – podkreśla Konrad Krönig, prezydent Skarżyska-Kamiennej.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.