rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.

Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Prezydent miasta dziękuje partnerom Skarżyskiej Karty Dużej Rodziny

Skarżyska Karta Dużej Rodziny funkcjonuje w naszym mieście od 2014 roku. Aktywizuje rodziny wielodzietne do aktywnego spędzania czasu wolnego poprzez zwiększenie dostępności do różnych form rozrywki, sportu, rekreacji oraz inicjatyw kulturalnych a tym samym jest elementem zwiększającym integrację wewnątrzrodzinną i integrację środowisk rodzin wielodzietnych.
 
W roku 2018 z programem Skarżyskiej Karty Dużej Rodziny związani byli partnerzy oferując zniżki dla rodzin wielodzietnych 3+ z tereny naszego miasta. Korzystając z tej okazji chcemy jeszcze raz wyróżnić i podziękować wszystkim partnerom programu, wśród których są.:
- Ośrodek Szkolenia Kierowców „OLIMP” Kamil Bińczyk z siedzibą w Skarżysku-Kamiennej przy ul. Sokola 44/7,
- Hurtownia Papiernicza „KORNEL OFFICE” Jacek Kornacki z siedzibą w Skarżysku-Kamiennej przy ul. Sokola 26,
- F.H. Ada Piotr Czeczelewski z siedzibą w Białej Podlaskiej przy ul. Sidorskiej 2- Sklep „Świat Zabawek” Centrum Handlowe HERMES,
- UNINET Sp z o.o. z siedzibą w Skarżysku-Kamiennej przy ul. Słowackiego 11,
- Salon Dziecięcy MAJA Piotr Wolski przy ul. 1 Maja 10, 26-110 Skarżysko-Kamienna,
- Availo Sp z o.o. z siedzibą w Jasionce 954, 36-002 Jasionka,
- PHU HIPPO z siedzibą w Kielcach przy ul. Pawiej 7,
- INSTAL - KOMFORT Sławomir ZYCH, z siedzibą w Skarżysku-Kamiennej przy ul. Zielna 13/44,
- AMODEUS Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach przy ul. Olszewskiego 6, 25-663 Kielce (MAD BOX),
- Firma Handlowo-Usługowa „Rusia”, Ruslana Sivak z siedzibą w Skarżysku-Kamiennej przy ul. Sikorskiego 7/4,
- Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych Biuro regionalne w Rzeszowie Oddział w Kielcach z siedzibą w Kielcach przy ul. Nowy Świat 46,
- Zakład Doskonalenia Zawodowego z siedzibą w Kielcach przy ul. Paderewskiego 55, 25-950 Kielce,
- „REHASTIM z siedzibą w Skarżysku-Kamiennej przy ul. Konarskiego 34.
 
Serdecznie dziękując za przystąpienie do programu, prezydent miasta Konrad Krönig pragnie podkreślić, że oferując zniżki na swoje produkty i usługi, wspieracie Państwo skarżyskie rodziny wielodzietne, a jednocześnie kreujecie pozytywny wizerunek swojej firmy, działającej na rzecz lokalnej społeczności. Oprócz korzyści polegającej na pozytywnym utrwaleniu wizytówki Państwa firmy, przyczyniacie się do skutecznego i przemyślanego wspierania wielodzietności tak ważnej dla rozwoju demograficznego Polski.
 
Zapraszamy kolejnych przedsiębiorców zainteresowanych przystąpieniem do programu o zgłaszanie się do Urzędu Miasta, Referat Zdrowia – pok. 009. Wszelkie informacje udziela są pod numerem telefonu: 41 25 20 518.
 
Partnerzy programu sami ustalają rabaty cenowe dla Posiadaczy SKDR. Mogą to być zniżki na dokonywane zakupy w placówkach handlowych i usługowych, zniżki w przedszkolach i szkołach niepublicznych, w niepublicznych placówkach medycznych, kulturalnych i obiektach sportowych, rabaty na naukę w szkołach językowych, zniżki przy korzystaniu z ofert lokali gastronomicznych, hoteli, pensjonatów, aptek, zniżki przy korzystaniu z usług sektora turystycznego itp.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.