Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Prezydent miasta dziękuje partnerom Skarżyskiego Programu Seniora

Skarżyski Program Seniora funkcjonuje w naszym mieście od 2017 roku. Skierowany jest do osób powyżej 60 roku życia, zamieszkałych na terenie gminy Skarżysko-Kamienna. Celem Programu jest aktywizacja Seniorów, poprzez stworzenie oraz rozwijanie systemu ulg, zwolnień, rabatów umożliwiających większy dostęp do ofert przygotowanych przez instytucje kultury, sportu i rekreacji, zakłady opieki zdrowotnej, punktu usługowe, handlowe i gastronomiczne.
 
W roku 2018 ze Skarżyskim Programem Seniora związani byli partnerzy oferując zniżki dla osób powyżej 60 roku życia z tereny naszego miasta. Korzystając z tej okazji chcemy jeszcze raz wyróżnić i podziękować wszystkim partnerom programu:
- Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna z siedzibą w Skarżysku-Kamiennej, ul. Towarowa 20
- Centrum Integracji Społecznej z siedzibą w Skarżysku-Kamiennej, ul. B. Prusa 3a
- Miejskie Centrum Kultury im. Leopolda Staffa z siedzibą w Skarżysku-Kamiennej, ul. Słowackiego 25
- Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji z siedzibą w Skarżysku-Kamiennej, ul. Sienkiewicza 34
- P.P.H.U. Emilia i Wiesław Białożyt ul. Dworcowa 22, 34-360 Milówka
- Amodeus Sp. Z o.o. ul. Olszewskiego 625-663, Kielce
- Muzeum im. Orła Białego z siedzibą w Skarżysku-Kamiennej, ul. Słoneczna 90
- AUDIOFON Sp. Z o.o. z siedzibą w Skarżysku – Kamiennej, ul. 1 Maja 55
- Integrum Opieka senioralna i poszpitalna Sepieło Urszula, ul. Gimnazjalna 4B, 26-200 Koński
 
Serdecznie dziękując za przystąpienie do programu, prezydent miasta Konrad Krönig pragnie podkreślić, że oferując zniżki na swoje produkty i usługi, wspieracie Państwo skarżyskich seniorów, a jednocześnie kreujecie pozytywny wizerunek swojej firmy, działającej na rzecz lokalnej społeczności. Oprócz korzyści polegającej na pozytywnym utrwaleniu wizytówki Państwa firmy, przyczyniacie się do skutecznego i przemyślanego wspierania aktywizacji seniorów.
 
Zapraszamy kolejnych przedsiębiorców zainteresowanych przystąpieniem do Programu do zgłaszania się do Urzędu Miasta, Referat Zdrowia – pok. 009. Wszelkie informacje udzielane są pod numerem telefonu: 41 25 20 118.
 
Partnerzy programu sami ustalają rabaty cenowe dla osób powyżej 60 roku życia. Mogą to być zniżki na dokonywane zakupy w placówkach handlowych i usługowych, w niepublicznych placówkach medycznych, kulturalnych i obiektach sportowych, rabaty na naukę w szkołach językowych, zniżki przy korzystaniu z ofert lokali gastronomicznych, hoteli, pensjonatów, aptek, zniżki przy korzystaniu z usług sektora turystycznego itp.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.