Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Mikołajki z PGE Dystrybucja

Oddział Skarżysko-Kamienna  PGE Dystrybucja tradycyjnie pod koniec roku zorganizował przedświąteczne spotkanie dzieci z Mikołajem i zaprosił najmłodszych do wspólnej zabawy. Impreza odbyła się 12 grudnia w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej. Na spotkanie z Mikołajem przybyło blisko 500 dzieci. Dużą cześć tej grupy stanowili podopieczni specjalnych ośrodków wychowawczych z terenu województwa świętokrzyskiego. 

 

Przedświąteczną atmosferę już  od samego początku tworzyli renifer, aniołek i skrzat, którzy zaprosili dzieci do obejrzenia spektaklu teatralnego pt. ”Kryształowa Królowa Śniegu”.  Bajka wzbudziła duże zainteresowanie dziecięcej publiczności  - Gerda, po wielu perypetiach,  uratowała Kaja z rąk Kryształowej Królowej Śniegu i dzięki temu  Mikołaj mógł dotrzeć na  spotkanie z dziećmi.  To nie wszystkie atrakcje, które tego dnia czekały na najmłodszych. Skrzaty czarowały z balonów  kolorowe zwierzaki,  bajkowe postaci zapraszały dzieci do wspólnej zabawy,  szczudlarze wykonywali artystyczne animacje, a Mikołaj swoim zwyczajem wyciągał zza pazuchy  słodkości.  Było  to magiczne spotkanie, które dzieciom dało wiele radości, a dorosłym  dostarczyło niezapomnianych wzruszeń. Organizatorem tego  charytatywnego  wydarzenia był Oddział Skarżysko-Kamienna  spółki PGE Dystrybucja, przy współudziale Miejskiego Centrum Kultury.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.