Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Mikołajkowe przedstawienie dla dzieci w MCK

Dzisiaj w Miejskim Centrum Kultury odbyło się przedstawienie mikołajkowe dla dzieci ze skarżyskich szkół i przedszkoli. Przed najmłodszą publicznością wystąpił teatr z Łodzi „Muza” zatytułowany „Mikołaj spełnia sny”. Uczestników Mikołajek powitała w imieniu prezydenta Skarżyska Konrada Kroniga, dyrektor Miejskiego Centrum Kultury Katarzyna Michnowska-Małek.

 

 
 

 

Wszyscy bawili się doskonale. Warto dodać, że była to jedna z wielu przygotowanych świątecznych imprez, jakie odbędą się na terenie naszego miasta. Inauguracja sezonu świątecznego w mieście odbędzie się w piątek, 14 grudnia o godz. 17.00 w czasie tradycyjnego spotkania przy miejskiej choince na placu nieopodal dworca PKP. Zapraszamy do wspólnego śpiewania kolęd, na symboliczny poczęstunek i spotkanie ze świętym Mikołajem.
Kolejną propozycją jest Bożonarodzeniowy Jarmark w MCK, który odbędzie się 16 grudnia od godziny 10.00 do 18.00. Będą mu towarzyszyć będą warsztaty malowania szklanych bombek.

 

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.