Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Kalendarz świątecznych wydarzeń w mieście

W imieniu prezydenta miasta oraz Miejskiego Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej serdecznie zachęcamy do zapoznania się z propozycjami świątecznymi i sylwestrowymi oraz zapraszamy do udziału. Już dzisiaj (6 grudnia) od godziny 16.30 w MCK trwać będą Mikołajki ze specjalnymi atrakcjami dla dzieci. Inauguracja sezonu świątecznego w mieście odbędzie się natomiast w piątek, 14 grudnia o godz. 17.00 w czasie tradycyjnego spotkania przy miejskiej choince na placu nieopodal dworca PKP. 

 

 

 

Zapraszamy 14 grudnia do wspólnego śpiewania kolęd, na symboliczny poczęstunek i spotkanie ze świętym Mikołajem.
 
Kolejną propozycją jest Bożonarodzeniowy Jarmark w MCK, który odbędzie się 16 grudnia od godziny 10.00 do 18.00. Będą mu towarzyszyć będą warsztaty malowania szklanych bombek.
 
Już dzisiaj warto również zaplanować Sylwestra. Zapraszamy do wspólnej zabawy na Placu Staffa (już od godz. 23.00 do przywitania Nowego Roku zagrzewać będzie Dj) lub na koncert koncertu „W krainie Wiednia i Czardasza”. Koncert odbędzie się na sali widowiskowej MCK. Rozpocznie się o godz. 22.30, a zakończy w Nowy Rok około godz. 1.00. Będzie to wyjątkowa, muzyczna podróż do romantycznego Wiednia i roztańczonego Budapeszt.


bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.