Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

"Skarżysko-Kamienna oczami twórców" w MCK (VIDEO)

29 listopada odbył się wernisaż wystawy zbiorowej Skarżyskiego klubu Twórców “SKART”. Wystawa zatytułowana „Skarżysko-Kamienna oczami twórców” została zorganizowana z inicjatywy członków Klubu “SKART”, którzy w ten sposób pragnęli uczcić 95. rocznicę nadania praw miejskich Skarżysku-Kamiennej.

 

W otwarciu wystawy uczestniczyła dyrektor MCK Katarzyna Michnowska-Małek i sekretarz miasta Agnieszka Winiarska. Skarżyski Klub Twórców „SKART” powstał przy Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej w 2000 roku. W swoich szeregach skupia twórców działających w różnej dziedzinie artystycznej: malarstwo, rzeźba, fotografia, wycinankarstwo, haft krzyżykowy, koronkarstwo, metaloplastyka. Są tu zarówno początkujący artyści amatorzy, jak i twórcy z dużym dorobkiem artystycznym. Członkowie Klubu biorą udział w konkursach plastycznych zarówno o zasięgu regionalnym jak i ogólnopolskim. Wielokrotnie zdobywają nagrody i wyróżnienia. W galerii Miejskiego Centrum Kultury nasi twórcy prezentują swoje prace na wystawach indywidualnych i zbiorowych. Wystawę można oglądać w Miejskim Centrum Kultury do 16 grudnia.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.