Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Miasto wspiera przedsiębiorców w rozwoju

Skarżysko-Kamienna aktywnie wspiera przedsiębiorców i inwestorów zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą na terenie miasta. Przedsiębiorcy, oprócz wsparcia w budowaniu biznesu, mogą skorzystać z profesjonalnie przygotowanej bazy do prowadzenia działalności gospodarczej, administrowanej przez skarżyskie Centrum Obsługi Inwestora.
 

 

Powierzchnie biurowe i Wirtualne Biuro
W budynku, który znajduje się przy ul. Legionów 122D można wynająć powierzchnie biurowe o wielkości minimalnej 14 m2, salę konferencyjno-szkoleniową mieszczącą 25 osób oraz skorzystać z usługi Wirtualnego Biura.
Wirtualne biuro jest znakomitą alternatywą dla wynajęcia biura stacjonarnego albo dla wydzielenia miejsca pod działalność gospodarczą w mieszkaniu prywatnym. W ramach Wirtualnego Biura najemca otrzymuje zgodę na rejestrację swojej działalności pod adresem „ul. Legionów 122D, 26 – 110 Skarżysko – Kamienna” oraz na posługiwanie się tym adresem w urzędach, umieszczenie go na drukach firmowych, stemplach, wizytówkach itp.
Usługa Wirtualnego Biura to szereg korzyści, do których zaliczyć należy:
- znaczną redukcję kosztów związanych z wynajęciem biura;
- korzystną lokalizację biznesu;
- promocję firmy na stronie internetowej Centrum Obsługi Inwestora i w mediach społecznościowych;
- obsługę korespondencji;
- dostęp do wyposażonej sali konferencyjnej;
- możliwość nawiązania interesujących kontaktów biznesowych.
Z usługi Wirtualnego Biura mogą skorzystać osoby rozpoczynające działalność gospodarczą oraz funkcjonujące już firmy. Szczegóły dostępne są na stronie internetowej Centrum Obsługi Inwestora: www.coi.skarzysko.pl w zakładce Oferta.
 
Skarżyski Inkubator Technologiczny
Skarżyski Inkubator Technologiczny cieszy się bardzo dużym uznaniem ze strony przedsiębiorców i inwestorów. Działalność w SIT oznacza dostęp do profesjonalnej bazy infrastrukturalnej w postaci hal magazynowych oraz produkcyjnych o powierzchni od 150 m2 do niemal 180m2 wraz z umeblowanym i klimatyzowanym zapleczem socjalno-biurowym. Najemcy SIT korzystają z przestronnego parkingu na 60 aut oraz oświetlonego placu manewrowego o powierzchni 5000m2. Jak sami podkreślają, dzięki działalności w Inkubatorze rozwijają swoje pomysły biznesowe oraz nawiązują cenne kontakty. COI również aktywnie wspiera przedsiębiorców SIT promując ich podczas ważnych wydarzeń gospodarczych, jak Międzynarodowe Forum Inwestycyjne, targi czy misje gospodarcze.
Na chwilę obecną wszystkie hale (15 hal) są zajęte i tworzona jest lista rezerwowa, dlatego chętnych zapraszamy do szybkiego składania aplikacji. Wymagane dokumenty można pobrać ze strony www.sit.skarzysko.pl.
 
Miejska Baza Terenów Inwestycyjnych
Centrum Obsługi Inwestora prowadzi również Miejską Bazę Terenów Inwestycyjnych, na której znajdują się grunty będące własnością miasta, jak i prywatne, objęte Miejscowymi Planami Zagospodarowania Przestrzennego. Umieszczenie gruntu w bazie jest bezpłatne. Osoby zainteresowane po szczegóły zapraszamy do kontaktu z COI oraz na stronę www.mbti.skarzysko.pl.
 
Źródło: Centrum Obsługi Inwestora w Skarżysku
 

  

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.