rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.

Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

"Oczy i obiektywy" w Miejskim Centrum Kultury (VIDEO)

Przegląd filmów, wystawa oraz debata złożyły się na wydarzenie zatytułowane „Oczy i obiektywy”, które odbyło się w Miejskim Centrum Kultury. Etnografowie ze Skarżyska spotkali się z uczniami ze szkół z terenu naszego miasta. Wspomniane przeglądy odbywają się na terenie całego kraju. Wydarzenie organizuje Stowarzyszenie „Pracownia Etnograficzna” imienia Witolda Dynowskiego z Warszawy.

 

Do zorganizowania imprezy przyczynił się członek Stowarzyszenia, skarżyszczanin Mateusz Kłos – absolwent I Liceum.

Przeglądowi filmów towarzyszyła wystawa, którą współtworzyła młodzież ze skarżyskich szkół. Na wystawę złożyły się zdjęcia i przedmioty związane z przeszłością Skarżyska i Suchedniowa. Wystawa uwidacznia zmiany jakie zaszły na terenie wspomnianych gmin w mijających dziesięcioleciach.

Wystawa będzie dostępna do obejrzenia jeszcze przez dwa tygodnie w MCK, a potem trafi do I Liceum.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.