rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.

Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Sukces recytatorki ze Skarżyska, Aleksandry Woźniak w prestiżowym konkursie

W Warszawie, 7 października odbywał się 63. koncert laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Z nagrodą wróciła do Skarżyska mieszkanka naszego miasta – recytatorka Aleksandra Woźniak.
 
Konkurs ma już swoją tradycję. Na scenie Teatru Polskiego im. Arnolda Szyfmana pokazują swój kunszt najlepsi z kilku tysięcy uczestniczących co roku we wspomnianym konkursie. Nie tylko recytatorzy, także śpiewający poezję i monodramiści. Ich siłą są niebanalne – przeważnie oparte na nowej literaturze - wybory repertuarowe oraz oryginalne, bardzo osobiste interpretacje. Tym właśnie zaskarbili sobie sympatię publiczności. Szczególną atrakcją tego Salonu jest udział Gwiazdy – wybitnego artysty sceny, który swoją drogę zaczynał od zdobycia nagrody w Konkursie, a teraz dodaje ducha przyszłym następcom. W ostatnich latach Salon gościł m.in. Irenę Jun, Janusza Gajosa, Natalię Sikorę. W tym roku gościem specjalnym była Irena Jun.
Podczas ostatniej edycji w konkursie udział wzięła reprezentująca Miejskie Centrum Kultury w Skarżysku, Aleksandra Woźniak. Ola prowadzi w MCK zajęcia teatralne dla dzieci, a od kilku lat zajmuje się recytacją, biorąc udział w licznych konkursach, najczęściej odnosząc sukcesy. Nie inaczej było i tym razem. Ola wróciła z nagrodą za zdobycie I Miejsca w kategorii „wywiedzione ze słowa”.
Obecnie Aleksandra Woźniak jest uczennicą I Liceum Ogólnokształcącego, chodzi do drugiej klasy o profilu matematyczno-fizycznym. W kole teatralnym zaczynała mając 7 lat, potem były także zajęcia taneczne i wokalne, ale teatr okazał się najważniejszy i chyba tak już pozostanie bo reprezentantka Skarżyska w prestiżowym konkursie myśli o egzaminach właśnie do szkoły teatralnej. Serdecznie gratulujemy życząc dalszych sukcesów.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.