rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.

Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

10-lecie Uniwersytetu III Wieku w Skarżysku (VIDEO)

W piątek, w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku odbył się jubileusz 10-lecia skarżyskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. W jubileuszu udział wzięli słuchacze Skarżyskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz zaproszeni goście, wśród których znaleźli się m.in. prezydent miasta Konrad Kronig oraz jego zastępy Krzysztof Myszka i Andrzej Brzeziński, dyrektor MCK Katarzyna Michnowska-Małek, radni Rady Miasta, mieszkańcy Skarżyska-Kamiennej.

 

 

- Uniwersytet III Wieku jest bardzo ważną instytucją na mapie naszego miasta. Ja deklaruję dla Państwa dalsze wsparcie, możecie Państwo być spokojni. Jestem bardzo za uniwersytetem. Bardzo Państwa szanuję, szanuję zwłaszcza tą aktywność jaka jest z Państwa strony - podsumowuje prezydent Skarżyska, Konrad Kronig.

Uniwersytet powstał w Skarżysku w 2008 roku. Do dzisiaj jest to inicjatywa wspierana przez władze miasta. Obecny prezydent przykłada dużą wagę do polityki senioralnej w naszym mieście, stąd liczne inicjatywy m.in. kluby seniora i ulgi dla seniorów. Wszystkich zebranych gości przywitała prezes Stowarzyszenia UTW Beata Rybarczyk-Czajkowska. Następnie przyszedł czas na życzenia, które członkom Uniwersytetu składali m.in. prezydent Konrad Kronig, jego zastępcy: Andrzej Brzeziński i Krzysztof Myszka i dyrektor MCK Katarzyna Michnowska-Małek. Po części oficjalnej przyszedł czas na program artystyczny, w którym wystąpiły lubiane przez wszystkich "Perły z Lamusa". Później wystąpił kielecki kabaret "Czwarta Fala”. Zaproszeni goście wypili lampkę szampana. Uniwersytet III Wieku działa w Skarżysku od 2008 roku i jest najlepszym dowodem na to, że na naukę nigdy nie jest za późno, a najlepszym na to przykładem są właśnie studenci skarżyskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.