rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.

Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

IX Marsz Różowej Wstążeczki (VIDEO)

W piątek, już po raz dziewiąty, odbył się Marsz Różowej Wstążeczki. Kilka minut po godzinie jedenastej uczestnicy wyruszyli ze skarżyskich Plant, ulicą Tysiąclecia przemaszerowali do Miejskiego Centrum Kultury, gdzie odbył się piknik profilaktyczny.

 

Spotkanie rozpoczęło się od występu Studium Instrumentów Etnicznych. W ramach pikniku przygotowano występy artystyczne i konkursy z nagrodami. Kobiety w wieku 50-69 lat mogły bezpłatnie wykonać badanie mammograficzne, a w wieku 25-59 lat badania cytologiczne w podstawionym cytomammobusie. Ponadto można było zbadać poziom cukru we krwi, zmierzyć ciśnienie, zbadać poziom tkanki tłuszczowej, poziom wydajności płuc, spotkać się z dietetykiem oraz ratownikiem, który dał pokaz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Uczestnicy marszu mogli również częstować się potrawami, które przygotowało Koło Gospodyń Wiejskich „Grzybowianki”. „Marsz Różowej Wstążeczki" ma na celu oswajać mieszkańców naszego miasta z tematem raka piersi, ale również zachęcać do wykonania pierwszego kroku w kierunku badań profilaktycznych przez mieszkanki naszego miasta. Organizatorem Marszu Różowej Wstążeczki był: Skarżyski Klub Amazonek, Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Skarżysku, Stowarzyszenie Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych „Chcieć znaczy móc”, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Centrum Integracji Społecznej, Miejskie Centrum Kultury, Polski Czerwony Krzyż oddział w Skarżysku i Zespół Opieki Zdrowotnej. W Polsce co roku odnotowuje się około 14 tysięcy przypadków zachorowań na raka piersi. Jest to najczęstszy nowotwór złośliwy u kobiet. Wykryty we wczesnym stadium jest uleczalny. Na świecie Wielka Kampania Życia trwa już od pół wieku, prowadzona jest w ponad 50 krajach, w których również organizowane są Marsze Różowej Wstążki.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.