rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.

Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Przesiadaj się i jedź – Tydzień Zrównoważonego Transportu w Skarżysku

Skarżysko po raz kolejny włączyło się w Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu. W tym roku akcja odbywa się pod hasłem „Multimodalność”, a sloganem jest „Przesiadaj się i jedź”. W ramach kampanii w naszym mieście odbędzie się Dzień Bez Samochodu (22 września w Skarżysku obowiązywać będzie bezpłatna komunikacja miejska), zachęcamy też do wzięcia udziału w konkursie, ogłoszonym na profilu Urzędu Miasta na facebook'u.
 
Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu trwa od 16 do 22 września. W tym roku organizatorzy zachęcają do „multimodalności”
 
 
Europejczycy uwielbiają różnorodność. Dotyczy to jedzenia, mody i muzyki, dlaczego więc, jeśli chodzi o środki transportu, tak wiele osób jest przywiązanych tylko do jednego? W tym roku w ramach ETZT zachęcamy do wypróbowania wielu różnych sposobów przemieszczania się z punktu A do B oraz do zastanowienia się nad tym, który środek transportu jest najbardziej odpowiedni w przypadku konkretnej podróży. A może da się pojechać na rowerze na siłownię, pociągiem do pracy lub wybrać się pieszo na zakupy? Uznając koncepcję intermodalności i wykorzystując w czasie naszych podróży bardziej zrównoważone środki transportu, nie tylko pozytywnie wpływamy na środowisko, ale może się okazać, że jesteśmy bardziej wysportowani i szczęśliwsi, i to bez dodatkowych wydatków!
- argumentują organizatorzy.

 

 

Tydzień Zrównoważonego Transportu w Skarżysku

22 września obchodzony jest Dzień Bez Samochodu. Po raz kolejny w akcję włącza się także nasze miasto – tego dnia w Skarżysku obowiązywać będzie bezpłatna komunikacja miejska. W sobotę, 22 września będzie więc można podróżować autobusami MKS za darmo – tego dnia kasowniki do biletów będą wyłączone.
 
Ogłaszamy też specjalny konkurs pod hasłem „Przesiadaj się i jedź” na naszym profili na facebook'u. Co trzeba zrobić? Od dziś (poniedziałek) do niedzieli (23 września) należy zamieścić pod postem zdjęcie drogi do pracy/szkoły. Spośród zgłoszeń wybrane będzie 5 najlepszych zdjęć, a ich autorzy otrzymają upominki z logo Skarżysko-Kamienna - Miasto na szlaku.
 
Szczegóły znaleźć można w REGULAMINIE KONKURSU oraz na profilu Urzędu Miasta na facebook'u

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.