rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.

Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Krok bliżej do modernizacji stadionu RUCHU. Miasto na dobrej drodze do pozyskania działek w centrum miasta

Gmina ma szansę stać się właścicielem działek w centrum miasta – mowa m.in. o stadionie sportowym, ogródkach działkowych i parku. Dzięki intensywnym staraniom władz miasta, po kilkuletnim postępowaniu administracyjnym toczącym się przed Ministrem Inwestycji i Rozwoju, minister wydał korzystną dla gminy decyzję w tej sprawie.
 

 

 

W 2007 roku decyzją wojewody świętokrzyskiego działki, znajdujące się w centrum miasta pomiędzy ulicami Piłsudskiego, Niepodległości, Tysiąclecia i Bankową, przekazane zostały PKP S.A. Miasto czyniło starania o uzyskanie tytułu prawnego do tych terenów. Po wieloletnich staraniach, minister uchylił decyzję wojewody, dzięki czemu gmina będzie mogła starać się o pozyskanie tych działek na własność.
 
- Decyzja Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju to bardzo dobra informacja dla naszego miasta, ponieważ po kilkuletnim postępowaniu administracyjnym i naszych zintensyfikowanych staraniach jesteśmy o krok od pozyskania ważnych działek, znajdujących się w centrum miasta. Mowa o stadionie Ruchu, parku miejskim i ogródkach działkowych. Po uzyskaniu tych terenów będziemy mieli możliwość wykonania modernizacji stadionu, który znajduje się w samym centrum Skarżyska, a także będziemy mogli zadać o wygląd parku, o co wielokrotnie prosili mieszkańcy – podkreśla Konrad Krönig, prezydent Skarżyska-Kamiennej.
 
Mowa o działkach o łącznej powierzchni niemal 9 ha.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.