Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

"Kultura w plenerze" na osiedlu Górna Kolonia

Zabawy i konkursy, dmuchańce, Doktor H2O i wodny paintball, leżakowanie, słodkości – to tylko część atrakcji, jakie czekały na skarżyszczan podczas trzeciego – w te wakacje - festynu z cyklu „Kultura w plenerze”. Spotkanie pod patronatem prezydenta Skarżyska Konrada Kroniga odbyło się na osiedlu Górna Kolonia.

 

Razem z mieszkańcami osiedla (i nie tylko) w festynie uczestniczyli m.in. wiceprzewodniczący Rady Miasta, Bogusław Ciok i dyrektor Miejskiego Centrum Kultury, Katarzyna Michnowska-Małek. – Chcemy aktywnie włączać się we wszelkie formy działań proponowanych mieszkańcom Skarżyska przez Urząd Miasta czy instytucje kultury, stąd nasza obecność na kolejnym evencie kierowanym do skarżyszczan – mówił Łukasz Żuchowski, prezes zarządu skarżyskich wodociągów – Staramy się przy każdej okazji w przystępny sposób przekazywać najmłodszym wiedzę o wodzie, jej wartościach i konieczności jej oszczędzania – dodaje. - Imprezę w tym roku przeprowadzamy po raz trzeci. Poprzednie spotkały się z dużym zainteresowaniem mieszkańców, dlatego w tym roku postanowiliśmy kontynuować taki cykl osiedlowych spotkań – mówi Katarzyna Michnowska-Małek, dyrektor MCK. „Kultura w plenerze” odbędzie się jeszcze 19 sierpnia na osiedlu Bór. Zapraszamy.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.