Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Bezpłatna akcja dla zmotoryzowanych (VIDEO)

Na półmetku wakacji część osób wróciła już z letnich podróży, a inni mają je dopiero przed sobą. Przed wyruszeniem w trasę warto sprawdzić stan techniczny samochodu, by cieszyć się urokami urlopu i uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek. W środę mieszkańcy naszego miasta mieli okazję dokonać kontroli swojego pojazdu bez opłat. Patronat nad imprezą objął prezydent Konrad Kronig. PitStop to bezpłatna akcja dla zmotoryzowanych, która każdego roku odbywa się w kilkudziesięciu miastach w całej Polsce.

 

Skontrolować swój pojazd można było na parkingu przy Miejskim Centrum Kultury. W mobilnym namiocie serwisowym ProfiAuto PitStop mechanicy dokonali przeglądu najważniejszych układów i podzespołów. Sprawdzili stan techniczny hamulców, ogumienia, zawieszania, akumulatora oraz wycieraczek. Zweryfikowali, czy w samochodzie jest odpowiednia ilość płynów eksploatacyjnych i oleju, a światła są poprawnie ustawione. – Przed wakacyjnym wyjazdem powinniśmy pamiętać nie tylko o spakowaniu niezbędnych rzeczy, ale także odpowiednim przygotowaniu samochodu na dłuższą trasę. Dzięki temu znacznie zmniejszymy prawdopodobieństwo awarii na drodze, która mogłaby pokrzyżować plany urlopowe – mówi Jarosław Zarębski z firmy, należącej do sieci ProfiAuto. ProfiAuto PitStop to także okazja do rozmowy z ekspertami i spędzenia czasu w motoryzacyjnej atmosferze. Na uczestników biorących udział w akcji czekało wiele niespodzianek i drobne upominki.

 

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.