Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Seniorzy na drodze – zapraszamy na spotkanie dla pieszych i rowerzystów 60+

W poniedziałek, 13 sierpnia w MCK odbędzie się spotkanie adresowane do pieszych i rowerzystów 60+. Policjanci i eksperci ruchu drogowego będą mówili o zasadach bezpieczeństwa. Seniorzy będą mogli również wykonać przegląd roweru i doposażyć go w obowiązkowe światła, dzwonki i odblaski. Udział w spotkaniu jest bezpłatny – serdecznie zachęcamy do udziału.

 

 

 

 
Celem spotkania jest podniesienie bezpieczeństwa na drodze pieszych i rowerzystów 60+.
 
Prelegenci zaprezentują filmy dedykowane akcji, porozmawiają o nich z uczestnikami, wskazując zagrożenia na drodze oraz przedstawiając sposoby, jak zagrożeń unikać.
 
Przed zajęciami i podczas przerwy seniorzy będą mogli skorzystać z bufetu kawowego oraz z bezpłatnych konsultacji specjalistów.
 
Organizatorzy zachęcają do przyjazdu rowerem. Każdy z seniorów będzie mógł bezpłatnie dokonać przeglądu swojego roweru oraz doposażyć go w obowiązkowe światła, dzwonki i odblaski.
 
Udział w całym wydarzeniu jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszej rejestracji. Dla każdego przewidziano także upominek.
 
Spotkanie rozpocznie się o godzinie 9.30. Szczegóły na załączonym plakacie oraz na stronie internetowej akcji www.seniornadrodze.pl.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.