Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Wakacje rozpoczęte. Uczniowie i nauczyciele uroczyście zakończyli rok szkolny

Ponad 2.500 uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, prowadzonych przez gminę, uroczyście zakończyło dzisiaj rok szkolny i powitało wakacje. W dwóch skarżyskich szkołach pożegnano także odchodzących na emeryturę dyrektorów.

 

 

 

 
W uroczystościach na zakończenie roku szkolnego uczestniczyli przedstawiciele władz miasta, którzy gratulowali uczniom, ich rodzicom oraz nauczycielom licznych sukcesów, dziękowali za skupianie się na nauce i rozwijaniu pasji oraz życzyli udanych i bezpiecznych wakacji.
 
W dwóch skarżyskich szkołach zakończenie roku miało szczególny charakter, ponieważ było to jednocześnie pożegnanie z dotychczasowymi, wieloletnimi dyrektorami. Na emeryturę odchodzą: Małgorzata Wąsik – dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych nr 3 oraz Andrzej Warwas – dyrektor Zespołu Szkół Publicznych nr 1.
Prezydenci Skarżyska dziękowali im za wieloletnią pracę, osobiste zaangażowanie i nieoceniony wkład w nauczanie i wychowywanie kilku pokoleń uczniów, a także za odpowiedzialne wywiązywanie się z obowiązków dyrektora oraz za owocną i konstruktywną współpracę. Życzyli im powodzenia w realizowaniu planów. Wyrazili jednocześnie nadzieję, że nadal będą dzielili się cennym doświadczeniem i wiedzą oraz aktywnie uczestniczyli w życiu społecznym naszego miasta.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.